Salih Halilović iz Travnika novi Državni prvak

Na državnom prvenstvu za kadete, juniore te U21, održanom 31.08.2019 g. u Vogošći,  član “Karate kluba Travnik”  Salih Halilović izuzetnim nastupom ubjedljivo je odnio pobjenu u  pet mečeva ostavivši konkurenciju za sobom. Salih je na taj način postao novi Državni prvak Bosne i Hercegovine u teškoj kategoriji kadetski uzrast. U kategoriji kadeti -52 g. Alija Mahalbašić osvojio je drugo mjesto dok je njegov klupski  kolega  Sulejman Šabanović zauzeo treće. Uspjeh takmičara KK Travnik upotpunio i Bekir Grabus osvojivši bronzanu medalju u kategoriji juniori -61 kg.

U konkurenciji 97 klubova iz cijele BiH u konačnom plasmanu karate klub Travnik zaozeo je fantastično 10 mjesto iako je  imao više bodova od osmoplasiranog.

Čestitamo slavljenicima i njihovim trenerima .